درو کردن ایران سپاهان اصفهان فوتبال

درو کردن: ایران سپاهان اصفهان فوتبال تراکتورسازی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری منزل سلبریتی‌ها زیر سی‌سال چگونه است؟

خریدن منزل ای قبل از رسیدن به سی سال، آن هم با پولی که خودت به دست آورده ای، می تواند کاری خاص و شگفت انگیز باشد. در این مطلب به بعضی از خانه‌هایی اشاره می‌کنیم

منزل سلبریتی‌ها زیر سی‌سال چگونه است؟

منزل سلبریتی ها زیر سی سال چگونه است؟

عبارات مهم : ستاره

خریدن منزل ای قبل از رسیدن به سی سال، آن هم با پولی که خودت به دست آورده ای، می تواند کاری خاص و شگفت انگیز باشد. در این مطلب به بعضی از منزل هایی اشاره می کنیم، که متعلق به افراد مشهور و سلبریتی هایی است که هنوز به سن سی سالگی هم نرسیده اند. ممکن است بعضی از اطلاعاتی که در ادامه می خوانید برایتان غیرقابل باور یا حیرت انگیز باشد.

به گزارش برترین ها، خریدن منزل ای قبل از رسیدن به سی سال، آن هم با پولی که خودت به دست آورده ای، می تواند کاری خاص و شگفت انگیز باشد. به خصوص اگر بدانی که بسیاری از افراد با این سن و سال در آپارتمان های کوچک و نقلی زندگی می کنند یا حتی ممکن است در خوابگاه های دانشجویی سرنوشت خود را بگذرانند.

در این مطلب به بعضی از این منزل ها اشاره می کنیم، که متعلق به افراد مشهور و سلبریتی هایی است که هنوز به سن سی سالگی هم نرسیده اند. ممکن است بعضی از اطلاعاتی که در ادامه می خوانید برایتان غیرقابل باور یا حیرت انگیز باشد.

کایلی جنر

کایلی جنر با بیست سال سن، سومین منزل خودش را در محله هیدن هیلز کالیفرنیا با هزینه ۱۲ میلیون دلاری، در سال گذشته خریداری کرده هست. این مبلغ، رکورد منزل قبلی او را که ۶ میلیون دلار قیمت داشت و در ژوئن سال ۲۰۱۶ خریداری کرده بود، و همچنین منزل ۴.۵ میلیون دلاری قبلی اش را شکسته هست. البته او منزل دیگری نیز واقع در کالاباساس کالیفرنیا داشته است که در ماه جولای گذشته، با مبلغ ۳.۱۵ میلیون دلار به فروش رسانده است.

کندال جنر

منزل سلبریتی‌ها زیر سی‌سال چگونه است؟

زمانی که کندال جنر تنها ۱۸ سال سن داشت، یک کاندو درساختمانی بلند، واقع در منطقه وست وود لس آنجلس خریداری کرد. او ۱.۳۹ میلیون دلار جهت این منزل که دارای دو اتاق خواب است پرداخت کرد و ۱.۶ میلیون دلار روی آن قیمت گذاری کرد.

زین مالیک

این هنرمند جوان که به تازگی به دوران مجردی بازگشته هست، بعد از جدایی اش از جیجی حدید، منزل ای ۱۰ میلیون دلاری در منهتن خریداری کرد. پنت هاوس تازه مالیک که در منطقه معروف سوهو در نیویورک واقع شده است هست، دارای متراژ بنای ۳۳۴ متر مربع هست. این منزل چهار اتاق خواب و یک آشپزخانه کاملا حرفه ای و مجهز مخصوص سرآشپزان دارد.

جیجی حدید

خریدن منزل ای قبل از رسیدن به سی سال، آن هم با پولی که خودت به دست آورده ای، می تواند کاری خاص و شگفت انگیز باشد. در این مطلب به بعضی از خانه‌هایی اشاره می‌کنیم

جیجی پیش از آنکه زین مالیک بعد از جدایی از او، منزل اش را خریداری کند و به محله منهتن نقل مکان کند. آپارتمان خود را در خیابان باوری نیویورک خرید. این منزل دارای پنج اتاق خواب است و در سال ۲۰۱۵ ۲.۴۵ ملیون دلار قیمت داشت. این منزل به قدری بزرگ است که کمدهایش در ورودی دارند و می توان به آنها داخل شد.

مایلی سایروس

این ستاره موسیقی پاپ که در ابتدا به عنوان بازیگر با کمپانی دیسنی همکاری می کرد، در سال ۲۰۱۷ منزل ای تازه با قیمت ۵.۸ میلیون دلار در فرانکلین ایالت تنسی خریده هست. این نخستین منزل ای است که سایروس در ایالت محل تولدش خریداری کرده هست، ولی چند سال پیش املاکی در کالیفرنیا هم خریده بود. منزل تازه او پنج اتاق خواب و ۶ سرویس بهداشتی دارد و در زمینی به مساحت تقریبی ۳۳ هکتار واقع شده است است.

دنیل ردکلیف

ستاره هری پاتر، جهت یک آپارتمان دو خواب با مساحت ۱۷۱ متر مربع که در ساختمان بلند و لوکسی در منطقه سوهو واقع شده است هست، مبلغ ۴.۲۹ میلیون دلار پرداخت کرده هست. این ساختمان در سال ۲۰۰۷ بنا شده است هست. همچنین ردکلیف جهت منزل ای در منهتن نیویورک ماهانه ۱۹ هزار دلار پرداخت می کند.

استفان کری

منزل سلبریتی‌ها زیر سی‌سال چگونه است؟

در حالی که استفان کری همچنان با تیم گلدن استیت وریرز در لیگ بسکتبال آمریکا یکه تازی می کند و توجه تماشاگران و کارشناسان ورزشی را به خود جلب کرده هست، ولی اطلاعات اندکی از املاک شخصی او در رسانه ها پخش شده است هست. تمام اطلاعاتی که از استفان کری در این زمینه داریم، این است که او در سال ۲۰۱۵ منزل ای با قیمت ۳.۲ میلیون دلار خریده است.

دویکند

این هنرمند در محله هیدن هیلز لس آنجلس، ملکی با ارزش تقریبی ۲۰ میلیون دلار خریداری کرده هست. طراحی این منزل به گونه ای است که به نظر می رسد جهت مهمانی های بزرگ مناسب باشد. همچنین منزل او یک محوطه بزرگ جهت سرگرمی های متفاوت دارد که مشمول بر تجهیزات آتش بازی، ایوان های سرپوشیده، و یک اصطبل بزرگ با گنجایش نگهداری از هشت اسب می باشد.

ریانا

خریدن منزل ای قبل از رسیدن به سی سال، آن هم با پولی که خودت به دست آورده ای، می تواند کاری خاص و شگفت انگیز باشد. در این مطلب به بعضی از خانه‌هایی اشاره می‌کنیم

خانه ای که این هنرمند در آن زندگی می کند در پاسیفیک پلیسید واقع شده است است و قیمتی در حدود ۱۴.۹۹۵ میلیون دلار دارد. البته مالکیت این خانه، استرس بالایی هم می تواند داشته باشد سارقان و متجاوزین زیادی تاکنون توانسته اند به محوطه آن راه پیدا کنند.

جنیفر لارنس

جنیفر آخرین فرد مشهوری است که در این خانه، واقع در هیدن هیلز کالیفرنیا ساکن شده است هست. او منزل خود را به قیمت ۶.۴ میلیون دلار خریداری کرده هست. پیش از جنیفر لارنس، الن هم در همین منزل سکونت داشته هست. همچنین جسیکا سیمپسون هم از ساکنین قبلی این منزل بوده است.

کاندیس سوانپول

منزل سلبریتی‌ها زیر سی‌سال چگونه است؟

این مدل مشهور، یک پنت هاوس فوق لوکس در ایست ویلیج دارد که از دسامبر سال ۲۰۱۶ در آن ساکن شده است است و هر ماه مبلغی به اندازه ۶۲۰۰ دلار به عنوان اجازه پرداخت می کند. همچنین او در سال ۲۰۱۰ نیز منزل ای دو خوابه، با دو سرویس بهداشتی با هزینه ای بالغ بر ۱.۳۵ میلیون دلار خریداری کرده بود.

اشلی داربی

این ستاره سریال های تلویزیونی یک پنت هاوس در شهر واشنگتن دی سی دارد که به بنای یادبود لینکلن، ساختمان کپیتال و محوطه بنای تاریخی جرج واشنگتن مشرف است.

لیام همسورث

ستاره مجموعه تلویزیونی «هانگر گیمز»، که در حال حاضر با مایلی سایروس هم در ارتباط هست، از سال ۲۰۱۴ در منزل ای با سه اتاق خواب و سه سرویس بهداشتی در مالیبو سکونت دارد، که قیمت آن ۶.۸ میلیون دلار برآورد شده است است.

زوسیا ممت

ستاره آمریکایی سینما و تلویزیون که با مجموعه «دختران» به شهرت رسیده هست، تصمیم گرفته که ساختمان چهار طبقه خود که ۲۱ اتاق خواب دارد و در بروکلین واقع شده است است را به منزل ای مجردی جهت خودش تبدیل کند. البته یک سال بعد این منزل را با قیمت ۱.۶ میلیون دلار جهت فروش گذاشت که این رقم، ۵۰۰,۰۰۰ دلار زیاد از هزینه ای است در ابتدا روی این منزل قیمت گذاری شده است بود و زوسیا ممت آن را خریداری کرده بود.

جاستین بیبر

این خواننده که معمولا حاشیه های زیادی با خودش به همراه دارد، و با برند کلوین کلین هم به عنوان مدل همکاری می کند، ساختمانی مسکونی در محله بورلی هیلز دارد. این منزل دارای شش اتاق خواب و هفت سرویس بهداشتی است و با نام «سالاد اسپینر» آشنا می شود. البته جاستین بیبر این منزل را اجاره کرده است و هر ماه مبلغ حیرت آور ۵۹۰۰۰ دلار را بابت آن پرداخت می کند.

جما وارد

این مدل استرالیایی که زمانی به عنوان جوان ترین مدلی آشنا می شد که تصویرش روی جلد مجله وُگ (Vogue) چاپ شده است بود، آپارتمانی در منهتن دارد. منزل او که دارای سه اتاق خواب هست، با رقمی حدود ۲.۲۵ میلیون دلار قیمت گذاری شده است هست. شاید حالا که جما وارد و دیوید لتس، که از قضا او هم به عنوان مدل فعالیت می کند، فرزند دار شده است اند و صاحب یک دختر کوچک هستند، نیاز به منزل ای با اتاق های زیاد داشته باشند.

جیسون درولو

این خواننده که با موزیک «Talk Dirty to Me» به شهرت رسید، با پرداخت مبلغی به اندازه ۱.۷۵ میلیون دلار منزل ای را در فلوریدای جنوبی خریداری کرده است که ۹ اتاق خواب، و ۹ سرویس بهداشتی دارد. این منزل در محلی با محیط زیست منحصربفرد واقع شده است است.

جولیان هاف

جولیان هاف منزل ای با چهار اتاق خواب در هالیوود هیلز و با ارزش تقریبی ۱.۹ میلیون دلار دارد.

زاک افرون

ستاره مجموعه تلویزیونی «استارز» چندی پیش یک منزل دو خوابه با سه سرویس بهداشتی را در منطقه هالیوود هیلز به قیمت ۲.۷۷ میلیون دلار به فروش رساند.

ایگی آزالیا

این خواننده سبک رپ که اهل استرالیا هست، اخیرا منزل ای را در تارزانای کالیفرنیا به فروش رسانده است که متعلق به او و همسر سابقش بود. این منزل به قیمت ۳.۲۵ میلیون دلار به فروش رسید و در حال حاضر به سلنا گومز تعلق دارد.

تیلور سویفت

تیلور عمارتی به ارزش ۱۷.۷۵ میلیون دلار در رودآیلند در اختیار دارد که البته برازنده این پدیده موسیقی سبک کانتری است.

جو جوناس

پس از جدایی او از جیجی حدید، این خواننده به منزل ای مدرن با معماری خاص نقل مکان کرده است که در هالیوود هیلز لس آنجلس واقع شده است است و هر ماه ۴۰۰۰۰ دلار بابت آن اجاره پرداخت می کند. این منزل کاملا مبله شده است است و پیش از این، به افراد مشهور دیگری نیز تعلق داشته است.

هیدن پنتری

این ستاره مجموعه های تلویزیونی، اخیرا منزل خود را در لس آنجلس به قیمت ۳.۰۷۵ میلیون دلار به فروش رسانده هست. او این منزل را در سال ۲۰۰۸ به قیمت ۲.۶۳۵ میلیون دلار خریده بود.

لوسی هیل

لوسی هیل مالک منزل ای معقول و متناسب است که البته خیلی هم کوچک نیست. این منزل دارای چهار اتاق خواب است و در استودیو سیتی کالیفرنیا واقع شده است هست. او در سال ۲۰۱۴ این ملک را به ارزش ۱.۷ میلیون دلار خریداری کرده بود.

واژه های کلیدی: ستاره | میلیون | بهداشتی | کالیفرنیا | اخبار فرهنگی و هنری

منزل سلبریتی‌ها زیر سی‌سال چگونه است؟

منزل سلبریتی‌ها زیر سی‌سال چگونه است؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog